Dołącz do najlepszych!

Firma RENTHOFF to grupa powiązanych podmiotów świadczących szeroki zakres usług zarówno dla dużych korporacji, jak i przedsiębiorców z sektora MŚP oraz osób fizycznych.

Nasz sukces zawdzięczamy wyjątkowym ludziom, z którymi współpracujemy. Tworzymy dynamiczny zespół, który nieustannie się rozwija, szuka ciągle nowych wyzwań. Dzięki temu nieustannie podwyższamy poziom obsługi naszych Klientów i świadczonych przez nas usług.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zaprezentuj nam swoją kandydaturę wysyłając swoje CV oraz list motywacyjny na adres mailowy biuro@renthoff-express.pl  Być może również Ty będziesz mieć wpływ na rozwój i przyszłość RENTHOFF Express.

  • Dodano: 28 grudnia 2017

    MIELEC – Obsługa pralni

100% zaangażowania
100% przewidywalności
100% rzetelności
100% transparentności

Oferta

Wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem zapewni Państwu fachową i miłą obsługę. Priorytetem naszych pralni jest wysoka jakość oraz zadowolenie naszych klientów. Nasz personel służy pomocą i wybierze ofertę dopasowaną indywidualnie do potrzeb Klienta. Cechuje nas transparentność działań i polecanie tego, co da satysfakcje z wykonanej usługi obu stronom.